ORGové

WordCamp Brno 2017 pro tebe připravují tihle borci:

Daniel Koch

Co má starosti: Zajistit ty nejlepší přednášející

Jsem student, který aktuálně přechází z VUT na MUNI. Pracuji v agentuře a na volné noze, kde se už pár let živím vývojem webů na WP. WordPress byl pro mě ze začátku pouze koníček, ale jak jsem zjistil, jaké možnosti WP nabízí, jsem se začal vývojem živit. Rád sportuji a zajímám se také o Marketing, sociální sítě a UX.

David Dirbák

Co má na starosti: Lokalita, catering, logistika, dokumentace a vše, co je potřeba

Jsem obchodník a WP  nabízím jako nejlepší řešení pro klienta. WP filozofie a komunita mne oslovila již před X lety na WC Bratislava a od té doby se  ucastnim WP akcí jako posluchač i jako organizátor.

Ivo Macek

Co má na starosti: Vizuální identitu WordCamp Brno a marketing

Designer. Vymýšlí kreativní koncepty, tvoří vizuální styly, zajímá se o UX. Výška 198,5 cm. S kamarády si udělal Design dílnu a moc ho to baví. Bydlí a pracuje v Brně-středu, odkud téměř nevychází. Má ženu i děti. Hrál v kapele a chtěl být slavný. S Wordpressem navázal vztah, protože na sebe zbyli. Kupodivu jim to stále funguje.

Ján Bočínec

Co má na starosti: Vedení projektu a komunikace s WordPress centrálou

Internet ponúka veľmi široké spektrum možností a preto sa ako webový architekt snažím hľadať technicky najlepšie a najefektívnejšie riešenia pre moje projekty. WordPress komunita je veľmi živá a pestrá a to je aj jeden z dôvodov prečo ma baví účastniť sa a organizovať komunitné akcie, akými sú rôzne stretnutia a konferencie.

Matej Zeliska

Matej Zeliska - copywriting & UX design - portrét

Co má na starosti: Web (design + copy) a marketing

Kreatívec, copywriter & UX designer na voľnej nohe. Okrem toho aj improvizátor, ľudomil a nenapraviteľný optimista. Okolo webov, marketingu, písania a kreativity v rôznych podobách sa motám, odkedy si pamätám. S WordPress sa poznáme už nejaký ten rok a veľmi dobre sme si sadli!

Michal Hrubý

Co má na starosti: Dobrovolníky

Správce IT, který se ve volném čase věnuje tvorbě webů na WordPressu, se kterým se poprvé setkal před před 5 lety a od té doby je to jeho nejlepší redakční sytém. V listopadu očekává narození dalšího WordPress milovníka.

Petr Pojer

Co má na starosti: Sponzoři a fundraising

Milovník kvalitního vína a dlouhonosých psů. Specializuju se na tvorbu WordPress webů na míru, jejich výkon a zabezpečení.

Róbert Jurinek

Co má na starosti: SWAG a Contributor Day

Pracuje s WP denne všetkými spôsobmi, aké si viete aj neviete predstaviť. Zakladateľ webového štúdia Vitix.