Sponzoři

Chcete zde vidět vaši firmu? Podívejte se na Výzvu pro sponzory, napište nám a pomozte nám udělat z WordCampu parádní a nezapomenutelný víkend pro všechny zúčastněné.

Za to, že se WordCamp Brno 2017 uskuteční, děkujeme těmto sponzorům (řazeni dle tradiční brněnské klasifikace):

Prýgl

WooCommerce

WooCommerce

37% všech online obchodů je poháněných WooCommerce – plně upravitelném, open sourcovém eCommerce řešení postaveném na WordPress.

  • Víc než 1 milion aktivních instalací,
  • víc než 16 milionů stažení,
  • víc než 400 rozšíření funkcionality.

Zdali prodáváte pár ručně dělaných výrobků pro specifický trh, přesouváte svoje podnikání online nebo posouváte svůj eCommerce byznys na globální úroveň, WooCommerce vám pomůže začít prodávat rychle a bezpečně růst. Navíc bude váš obsah navždy váš a upravitelný až po ten nejmenší detail, jako jsou barvy tlačítek.

WooCommerce je vyvíjený a podporovaný rozptýleným týmem Automattic, čili zakladately WordPress.com.

 

Jetpack

Jetpack

Proměňte způsob jakým pracujete se svými WordPress weby a buďte v klidu s vědomím, že pořád pálíte ze všech stran. Jetpack propojí váš web s globálními službami, komunitou a podporou poskytovanou WordPress.com, díky čemu se můžete soustředit na věcí, které jsou pro vás důležité.

Jetpack auomaticky chrání váš web od nechtěné pozornosti spamerů, hackerů a malware, zatímco synchronizuje a zálohuje vaše data v reálném čase a vy se tak nemusíte obávat jejich ztráty. Přímočaré traffic-building nástroje vám pomáhají poutat pozornost čtenářů i vyhledávačů. Stránky a videa jsou servírovány vysokými rychlostmi z globální sítě pro doručování obsahu (CDN – content delivery network) bez jakýchkoliv reklam.

Jetpack posílá nový obsah přímo do mailových schránek vašich odběratelů a zobrazuje čtenářům související obsah. Kdykoliv potřebujete, můžete se spolehnout na prioritní podporu našeho globálního týmu WordPress expertů, kteří zajišťují bezproblémovou zkušenost pro vaše návštěvníky – a pro vás taky.

 

Nechte váš web pracovat pro vás. Získejte váš Jetpeck ještě dnes na Jetpack.com

Špilas

GoDaddy

GoDaddy

GoDaddy Pro je program s bezplatným členstvem pro developery, designery a agentury. Nabízí exkluzívní nástroje, které vám pomohou spravovat a starat se o velké množství klientů a jejich weby rychle a jednoduše. Díky nástrojům od GoDaddy Pro můžete pro vaše klienty jednoduše nakupovat, monitorovat jejich weby a spravovat jejich produkty z jediného místa. Vaše členství navíc zahrnuje  i technickou podporu 24/7 a odměny za doporučení GoDaddy vašim klientům.

GoDaddy Pro můžete používat se všemi obnovenými hostingovými produkty GoDaddy včetně Managed WordPress, cPanel shared hosting (náš zcela nový cloudový produkt) a našich virtuálních i dedikovaných řešení.

A nakonec, vždy získejte nejlepší cenu za produkty GoDaddy vaším “30% sleva z cenníkové ceny” členským benefitem.

Zjistěte víc o GoDaddy Pro.

Bluehost

Bluehost

Bluehost je partnerem WordPress od roku 2005. Jeho služby využívá víc než 1 milion webů po celém světe. Cílem Bluehost je pomoct svým zákazníkům (jak nováčkům, tak profesionálům) vytvářet úspěšné online prezentace za dostupnou cenu. Díky vlastnímu týmu expertů, kteří jsou dostupni 24 hodin denně 7 dní v týdnu dělá Bluehost  vše pro to,  aby poskytoval tu nejlepší podporu a služby ve své oblasti. Přidejte se k milionům další majitelů webů a uvidíte, co dokáže Bluehost udělat pro vás a vaši online prezentaci.

Petrov

WPML

WPML

WPML mění WordPress weby na multijazyční. Spolupracuje s pluginy pro caching, SEO a E-Commerce a umožňuje budovaní kompletně multijazyčních webů. WPML pohání jak jednoduché blogy, tak i korporátní a podnikatelské portály. Svým uživatelům umožňuje přeložit na webu všechno – obsah, menu, widgety a dokonce i texty v šablonách a pluginech. WPML využívá víc než 500 000 komerčních web stránek po celém světě.

Víc informací o multijazyčních řešeních naleznete na WPML.org

P.S. Hledáme talenty. Pokud si zdatný programátor, budeme rádi, když se nám ozveš zde: http://wpml.org/home/were-hiring/.

EN:

WPML turns WordPress websites multilingual. It works with caching, SEO and E-Commerce plugins, and allows the building of complete multilingual sites. WPML powers simple blogs as well as corporate and enterprise sites.

WPML allows users to translate everything in the site, including content, menus, widgets and even theme and plugin texts. WPML powers over 500,000 commercial websites from all over the world.

More information about going multilingual can be found at WPML.org
We are looking for talent. If you are a smart programmer you are welcome to contact us here: http://wpml.org/home/were-hiring/.