Výzva pro sponzory

Sponzorovat WordCamp je skvělou příležitostí, jak oplatit komunitě WordPress jejich energii a čas, kterou vkládá do vývoje WordPress a jeho pluginů.

Proč se stát sponzorem?

Jak pravděpodobně víte, WordPress je bezplatný software, na kterém pracují tisíce dobrovolníků z celého světa. A díky české komunitě se WordPress i jeho jednotlivé pluginy (jako např. WooCommerce) plně překládají do češtiny, takže je poté můžete využít na webech vašich klientů.

Pro společnosti, které vydělávají peníze díky redakčnímu systému WordPress, je WordCamp skvělou příležitostí dát něco zpět komunitě, díky které mohou rozvíjet své podnikání. Být sponzorem konference neznamená vyměňovat peníze za reklamu, ale podporovat WordPress.

Sponzorování prvního WordCamp Brno je unikátní příležitostí. Jak již bylo řečeno – WordCampy jsou schváleny a podporovány WordPress nadací, a dostává se jim zasloužené popularity. Účastníci i přednášející často váží cestu i ze zahraničí – získáte tak jedinečnou šanci rozšířit povědomí o vaší značce i mimo Českou republiku.

Co vám dáme na oplátku?

Pro vaše pohodlí jsme vytvořili dokument s detailním popisem možností sponzorství, který si můžete jednoduše vytisknout/sdílet a projednat ve vaší firmě. Naleznete ho zde.